FBK Harvard Partizánske

Novinky

Prvé vydanie bulletinu Harvard info Na poslednom barážovom zápase žien uzrela svetlo sveta aj naša novinka. Každý fanúšik, ktorý prišiel do haly si mohol pri vstupe zobrať naše 1. vydanie bulletinu s názvom Harvard info, ktoré si môžete prečítať aj v článku.
25. 03. 2019
Ženy sú krok od postupu do extraligy Ženy Harvard odohrali prvé dva barážové zápasy o ženskú extraligu v Prešove. Do celej série vstúpili najlepšie ako mohli a do Partizánskeho vezú dva extraligové "mečbaly"
18. 03. 2019
Muži skončili vo štvrťfinále 1. ligy Štvrťfinálová séria mužskej 1. ligy medzi Harvardom Partizánske a Žltým Snehom Košice sa sťahovala do Partizánske. Mužom sa bohužiaľ sériu predĺžiť nepodarilo a tak sa umiestnili na konečnom 7. mieste v lige.
18. 03. 2019
Úvod štvrťfinálovej série ovládli Košice Muži Harvardu nastúpili na košickej palubovke v dvoch úvodných zápasoch štvrťfinálovej série 1. ligy mužov. K víťazovi základnej časti cestovali s cieľom uchmatnúť aspoň jeden zápas vo svoj prospech čo sa im bohužiaľ nepodarilo.
01. 03. 2019
Rozhovor pred playoff s Luciánom Daňom Po základnej časti a pred začínajúcim playoff sme stihli ešte vyspovedať trénera mužov Luciána Daňa. Lucián je tzv. nováčikom nie len na lavičke mužov, ale aj vo florbale. Viac vám však už o sebe povie sám v nasledujúcom rozhovore.
23. 02. 2019
Vybojované playoff v zápase s Detvou V poslednom kole základnej časti mužskej 1. ligy išlo Harvardu o všetko. V prípade výhry nad Detvou si mohli zabezpečiť postup do playoff, no v prípade prehry by ich čakal len koniec sezóny.
21. 02. 2019
V ťažkom dvojkole ženy úspešné na 50% Naše ženy cestovali v 17. a 18. kole na ihriská súperiek. Obidva zápasy ich čakali kvalitné súperky. V Trenčíne jednoznačne zápas ovládli, no na druhý deň ukázala Nemšová svoju kvalitu a dievčatá si neodniesli ani bod.
17. 02. 2019
Veľmi dôležité derby v prospech Topoľčian V rámci 20. a 21. kola muži bojovali o veľmi dôležité body, ktoré im mohli zaručiť účasť v playoff. V prvom zápase si poradilo doma so Sereďou, no na druhý deň nestačili v dôležitom derby na Topoľčany
13. 02. 2019
Proti favorizovanej Trnave bodovo naprázdno Muži Harvardu v dohrávke hostili na svojej pôde tím z Trnavy. Aj keď sme zápas mali dobre rozohraný a siahali sme na body, Trnavčania v tretej tretiny dokonali obrat a z Partizánskeho si zobrali výhru.
07. 02. 2019
Muži získali veľmi cennú výhru nad Skalicou Muži bojujú o každý jeden bod, aby si zaistili miestenku v playoff. Proti favoritovi zo Skalice zaknihovali doma dôležitú výhru po výsledku 7:5.
28. 01. 2019
<< 2 / 12 > >>
clenska sekcia
clenska sekcia
Sociálne siete
fb instagram
Partneri

Mesto Partizánske TSK ČSFP rekuk MTP infinity TEMPO streftec florbal4u hummel sanasport exclusivecars autoinvest

Muži 1.liga 19/20
Ženy Extraliga 19/20
Posledné zápasy
Najbližšie zápasy