FBK Harvard Partizánske

Akcie

Základné skupiny

A
Skupina Čas Tím 1 Tím 2 Výsledok
A 8:00 Stavivá Mališka Vatikán Devils 3:3
A 8:20 Dobrí chlapci číslo 3 Snowballs Lazany 3:0
B 8:40 Pueblo Šírava Fighters 4:0
B 9:00 Harvard Legendy FK Dynamo Maddens 3:0
A 9:20 Fbc Košeca Dobrí chlapci číslo 3 0:3
A 9:40 Snowballs Lazany Stavivá Mališka 0:1
  10:00 OTVORENIE TURNAJA
B 10:20 II. Fbc Szekesfehervar Harvard Legendy 2:3
B 10:40 FK Dynamo Maddens Pueblo 0:1
A 11:00 Vatikán Devils Snowballs Lazany 3:1
A 11:20 Stavivá Mališka Fbc Košeca 1:0
B 11:40 Šírava Fighters FK Dynamo Maddens 2:1
B 12:00 Pueblo II. Fbc Szekesfehervar 2:5
A 12:20 Dobrí chlapci číslo 3 Stavivá Mališka 3:0
A 12:40 Fbc Košeca Vatikán Devils 1:1
B 13:00 Harvard Legendy Pueblo 4:0
B 13:20 II. Fbc Szekesfehervar Šírava Fighters 5:1
A 13:40 Snowballs Lazany Fbc Košeca 1:1
A 14:00 Vatikán Devils Dobrí chlapci číslo 3 0:1
B 14:20 FK Dynamo Maddens II. Fbc Szekesfehervar 0:5
B 14:40 Šírava Fighters Harvard Legendy 0:1

 

Play Off

Zápas Čas Tím 1 Tím 2 Výsledok
QF1 15:10 Šírava Fighters Dobrí chlapci číslo 3 1:10
QF2 15:30 Vatikán Devils II. FBC Szekesfehervar 0:7
QF3 15:50 FBC Košeca Harvard Legendy 0:3
QF4 16:10 Pueblo Stavivá Mališka 1:2
SF1 16:30 Dobrí chlapci číslo 3 II. FBC Szekesfehervar 1:2
SF2 16:50 Harvard Legendy Stavivá Mališka 2:0
o 3.m. 17:20 Dobrí chlapci číslo 3 Stavivá Mališka 0:1
Finále 17:40 II. FBC Szekesfehervar Harvard Legendy 1:4
  18:15 VYHODNOTENIE

Najproduktívnejší hráč: Boris Martvoň 10g + 2a (II. FBC Szekesfehervar)
Najlepší brankár: Štefan Rajčan (Harvard Legendy)

Propozície

Názov: Harvard Cup 3. ročník
Usporiadateľ: FBK Harvard Partizánske
Členovia org. výboru:    Marek Lenner
  Lenka Ďuríčková
  Stanislav Druska
Kategória: muži (môžu nastúpiť aj ženy)
Ročník narodenia 2002 a starší 
Miesto konania: MŠH Partizánske
Dátum konania: 29.12.2018
Ihrisko: 40x20m (5+1)
Hrací čas: 1x15 min. hrubý
  finále 2x10 min. hrubý
Počet tímov: 10 (2 skupiny po 5 tímov)
Playoff: 4 tímy z každej skupiny do kríža
Družstvo: min. 8 hráčov + 1 brankár na súpiske
Štartovné: 60 eur
Ceny:  1. - 3. miesto pohár + medaile

Turnaj sa hrá podľa platných medzinárodných pravidiel IFF.

Rozlosovanie turnaja a rozpis turnaja bude zverejnený najneskôr 27.12.2018.

Každý tím je povinný byť na ihrisku v čase začiatku zápasu. Ak sa tím (timy) v stanovenom čase nedostaví k zápasu, zápas bude kontumovaný v pomere 0:3 v neprospech chýbajúceho družstva.

Tresty v hre

Výlučenie za nedovolený priestupok - 2 minúty.
V prípade udelenia červenej karty dostáva potrestaný hráč stopku do konca turnaja.
Veríme však, že takéto situácie nebudeme musieť riešiť. Chceme sa predsa hlavne všetci zabaviť a zahrať si florbal. :)

 

Hrácí systém v základných skupinách:

  • tímy v skupinách odohrajú zápasy systémom každý s každým,
  • zápasy v skupinách sa v prípade remízy v riadnom hracom čase nepredlžujú, za výhru sa udeľujú 2 body, za remízu 1 bod

    O poradí v skupine rozhoduje:
  1. vyšší počet bodov,
  2. vzájomný zápas,
  3. vyšší rozdiel skóre,
  4. vyšší počet strelených gólov,
  5. dodatočné nájazdy.
  • v prípade rovnosti bodov 3 tímov sa poradie určí v mini tabuľke zostavenej zo vzájomných zápasov týchto tímov. Na určenie poradia v mini tabuľke sa uplatnia pravidlá opísané vyššie,
  • ak o poradí nerozhodne ani mini tabuľka vzájomných zápasov, poradie sa určí v kompletnej tabuľke,
  • ak ani po aplikovaní všetkých vyššie uvedených krokov nebude možné určiť poradie v skupine, rozhodovať bude eliminácia v samostatných nájazdoch. Pravidlá eliminácie určí na mieste organizátor turnaja.

Play off

V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času nasledujú 3 nájazdy. Ak aj po 3 nájazdoch bude stav vyrovananý, postupuje sa systémom "rýchla smrť".

Organizátor si vyhradzuje právo na možnosť zmeny.

Sociálne siete
facebookinstagram
Partneri

Mesto Partizánske TSK ČSFP rekuk MTP infinity TEMPO streftec florbal4u hummel

Muži 1.liga 18/19 - po základnej časti

# Klub Z V R P Skóre Body
1. Žltý Sneh Košice 22 18 2 2 174:107 56
2. FBK Púchov 22 16 3 3 211:111 51
3. FBC 11 Trnava 22 15 2 5 143:88 47
4. FBC Skalica 22 11 5 6 179:118 38
5. DTF team Detva 22 10 2 10 166:120 32
6. FbO Topoľčany 22 10 1 11 135:141 31
7. FBK Harvard 22 10 0 12 138:146 30
8. ŠK Victory Stars 22 9 2 11 127:138 29
9. FBC Sabinov 22 8 3 11 133:134 27
10. FBK Raptors 22 8 1 13 125:176 25
11. EW Michalovce 22 5 0 17 126:218 15
.12. IP Sereď 22 1 1 20 81:241 4
Ženy 1.liga 18/19 - po základnej časti

# Klub Z V R P Skóre Body
1. NTS Nemšová B 18 17 0 1 195:96 51
2. FBK Harvard 18 13 1 4 155:102 40
3. ŠK Lido BA 18 12 1 5 138:92 37
4. 1.FBC Trenčín 18 11 2 5 129:105 35
5. MKŠS KNM B 18 10 1 7 146:108 31
6. Hornets Mútne 18 8 1 9 110:122 25
7. FBK Dukla BB 18 6 0 12 100:117 18
8. Wild Girls Čadca 18 5 0 13 65:142 15
9. Cassovia Košice 18 3 1 14 63:129 10
10. Florpédo BA 18 1 1 16 70:158 4
Posledné zápasy
Dátum Muži - M1, playoff  
2.3.2019 FBK Harvard - ŽS Košice 5:9
24.2.2019 ŽS Košice - FBK Harvard 4:2
Dátum Ženy - ZEX, baráž  
17.3.2019 Prešov - FBK Harvard  3:6
16.3.2019 Prešov - FBK Harvard  5:12
Dátum Dorastenci - Západ  
2.3.2019 Topoľčany - FBK Harvard 4:8
Dátum Dorastenky - Západ  
4.3.2019 FBK Harvard - Nemšová 14:6
4.3.2019 FBK Harvard - Nemšová 16:5
Dátum St. žiačky - Západ  
15.3.2019 Modra - FBK Harvard 0:15
15.3.2019 Pruské - FBK Harvard 1:17
Dátum Ml. žiaci - Západ  
9.3.2019 Sereď - FBK Harvard 3:14
9.3.2019 1.FBC Trenčín - FBK Harvard 8:5
9.3.2019 FBK Harvard - FBC 11 Trnava 7:2
Dátum Ml. žiačky - Západ  
4.3.2019 Nemšová - FBK Harvard 8:2
4.3.2019 FBK Harvard - Nemšová 4:4
Dátum St. prípravka - Západ  
24.2.2019 FBC 11 Trnava - FBK Harvard 2:4
24.2.2019 AS Trenčín čer. - FBK Harvard 7:4
24.2.2019 FBC Skalica - FBK Harvard 0:5k
Dátum Ml. prípravka - Západ  
9.3.2019 AS Trenčín - FBK Harvard 6:9
9.3.2019 Nemšová - FBK Harvard 3:11
9.3.2019 FBK Harvard - Revel sport 13:8
Najbližšie zápasy
Dátum Ženy - Partizánske Čas 
23.3.2019 FBK Harvard - Prešov 17:00
Dátum Dorast - Trnava Čas 
23.3.2019 FBK Púchov - FBK Harvard 11:50
23.3.2019 FBC 11 Trnava - FBK Harvard 14:50
Dátum Dorastenky - Nemšová Čas 
29.3.2019 FBK Harvard - Nemšová 16:00
29.3.2019 Nemšová - FBK Harvard 17:30
Dátum Ml. žiaci - Trnava Čas 
24.3.2019 Dubnica N.Váhom-FBK Harvard 10:30
24.3.2019  FBK Harvard - 1.FBC Trenčín 12:30
Dátum Ml. žiačky - Nemšová Čas 
22.3.2019 FBK Harvard - Nemšová 16:00
22.3.2019 Nemšová - FBK Harvard 17:00
Dátum St. prípravka -Trenčín Čas 
23.3.2019 Revel sport - FBK Harvard 9:50
23.3.2019 Topoľčany - FBK Harvard 11:30
23.3.2019 1.FBC Trenčín - FBK Harvard 14:00
Dátum Ml. prípravka - Nemšová Čas
30.3.2019 FBK Harvard - Revel sport club 9:50
30.3.2019 Nemšová - FBK Harvard 10:40
30.3.2019 AS Trenčín - FBK Harvard 12:20