FBK Harvard Partizánske

TSK Liga

 

Súpisky tímov TU!

Propozície TSK ligy TU!

Tabuľka a najlepší hráči po 1.kole

  Tím Z V R P Skóre B
1. Nutela Girls 5 5 0 0 48:13 10
2. FC KFC 7 5 0 2 71:33 10
3. FK Koberce 6 4 0 2 45:30 8
4. Broskyne 5 2 0 3 32:29 4
5. Sniperi 3 2 0 1 17:18 4
6. Mix team 4 2 0 2 13:32 4
7. Kinder Mafia 6 1 0 5 18:53 2
8. Foxes 6 0 0 6 12:48 0

* Z-zápasy, V-výrhy, R-remízy, P-prehy, B-body

Najlepší strelci :  
1. M. Herceg  /FC KFC/ 24

2. T. Kollár /FK Koberce/ 19
3. Tim. Školka /FC KFC/ 16  
4. T. Orság /FC KFC/ 16
5. J.Bírová  /Broskyne/  16

Najlepší prihrávači:    
1. T. Dobošová / Nutela Girls/   12   
2. M. Herceg
  /FC KFC/   11      

3.  R. Vanková  /Nutela Girls/   10
4.  T. Orság /FC KFC/ 8
5. V. Junásová /FC KFC/   8        

Najproduktívnejší hráči:    
1. M. Herceg  /FC KFC/ 24+11   35b 
2. T.Kollár /FK Koberce/ 19+6    25 
3. T. Orság /FC KFC/ 16+8   24b    
4. R. Vanková /Nutela Girls/ 14+10   24b

5. Tim. Školka /FC KFC/   16+6   22b 
6. T. Dobošová /Nutela Girls/ 10+12 22b
  

9.10.2017 - 1. kolo

Kinder Mafia  -    FC KFC        6:15  /2:8,2:4,2:3/

A. Chudík 2+0, Tob.Školka 2+0, M..Žiško 1+0, B.Duchovič 1+0   - M.Herceg 7+2, T.Orság 3+2,Tim.Školka 4+1, A.Paulovič 1+2

 

Nutela Girls      -      FK Koberce   8:4   /4:1,2:2,2:1/

T.Dobošová 3+3, N.Drábeková 3+1, R.Vanková 1+1, K.Kuklová 1+0 – M.Hupka 2+1, T.Kollár 1+1, T.Kodak 1+0,

 

Foxes   -       Broskyne   2:7    / 0:4,1:3,1:0/  

Z.Beňušková 2+0 – J.Bírová 4+1, V.Junasová 1+2, D.Antalová 2+0, E.Slováková 0+1,            

 

Kinder Mafia      -   FK Koberce   2:12    /0:3,1:4,1:5/    

M.Žiško1+0, J.Vician 1+0 –T.Kollár 5+3, T.Kodak 3+1, M.Hupka 2+1, D.Hadvig 2+1      

 

Nutela Girls      -   FC KFC        9:1   /3:0,2:1,4:0/

R.Vanková 3+3, A.Vaňová 2+2, K.Kuklová 2+1, T.Dobošová 1+2, N.Drábeková 2+0 – Tim.Školka 1+0, M.Herceg 0+1

 

Kinder Mafia      -    Foxes     4:2    /1:0,1:2,2:0/

F.Suchánek 2+0, M.Žiško 1+1, Tob.Školka 1+1  -  L.Štangová 2+0

 

Broskyne    -    Nutela Girls      5:6    /2:3,3:1,0:2/

J.Bírová 4+0, V.Junasová 1+2, E.Slováková 0+2, D.Antalová 0+1  -  R.Vanková  4+0, T.Dobošová 2+1, K.Kuklová 0+2, A.Vanková 0+1

 

FC KFC       -      FK Koberce   5:6   /3:1,0:2,2:3/      

M.Herceg 3+1, Tim.Školka 1+0, T.Orság 1+0, A.Paulovič 0+1  -  T.Kollár  3+0, M.Hupka 2+0, T.Kodak 1+0       

 

FK Koberce   -  Foxes     8:4    /2:2,3:1,3:1/

T.Kodak 3+1, T.Kollár 2+1, D.Hadvig 2+1 , M.Hupka 1+0 -  E.Žabojevová 2+0, Z.Beňušková 1+0, L.Štangová 1+0

 

FC KFC       -      Broskyne    11:4   /5:0,3:1,3:3/      

M.Herceg 4+2, Tim.Školka 1+3, A.Paulovič 3+0, T.Orság 2+1 , K.Tomík 1+0 – D.Antalová 2+1,  E.Slováková 1+1, V. Junasová 1+0

 

 

16.10.2017 - 2. kolo

Snipers      -   FC KFC        6:10   /2:2,1:6,3:2/

Š.Drábik 3+1, Š.Blažek 2+2, T.Hlaváč  1+0  – Tim.Školka 3+1, M.Herceg 3+3, T.Orság 2+1, M.Paulovčík 1+0, D.Šamko 1+0

 

Mix team       -      Broskyne    1:12   /1:3,0:4,0:5/      

S.Dobišová 1+0  – D.Antalová 6+0,  J.Bírová 6+3, V. Junasová 0+3

 

Foxes   -       FC KFC   1:13    / 0:6,1:4,0:3/  

L.Štangová 1+0 - M.Herceg 2+1, Tim.Školka 3+0, A.Paulovčík 2+2, T.Orság 4+1 , D.Šamko  2+1,

 

Mix team       -      Kinder Mafia  6:3   /3:1,2:1,1:1/

S.Dobišová 4+0  M.Pilatová 2+0 – F.Bezák 1+1, A.Chudík 1+0, J.Vician 1+0

 

Snipers      -   FK Koberce      7:6   /1:3,0:1,6:2/

Š.Drábik 3+0, Š.Blažek 4+1,– T.Kollár 2+1, T.Kodak 2+0, M.Hupka 1+1, D.Hadvig 1+0     

 

Nutela Girls      -  Kinder Mafia     14:1   /4:0,4:1,6:0/

R.Vanková 3+4, A.Vaňová 2+0, K.Kuklová 3+0, T.Dobošová 2+3, N.Drábeková 3+2 , L.Červená 1+0, - A.Varečka 1+0

 

Foxes   -   Mix team            1:5   / 0:2,0:2,1:1/  

L.Štangová 1+0 - S.Dobišová 4+0  M.Pilatová 1+1

 

Snipers      -  Kinder Mafia     4:2   /3:0,1:2,0:0/

Š.Drábik 3+0, Š.Blažek 1+2, - A.Chudík 1+0, F.Suchánek 1+0

 

Nutela Girls      -  Foxes   11:2   /3:0,6:1,2:1/

R.Vanková 3+2, A.Vaňová 2+0, K.Kuklová 1+1, T.Dobošová 2+3, N.Drábeková 3+2 , -  L.Štangová 1+0, E.Žabojevová 1+0

 

Broskyne    -  FK Koberce      4:9    /1:1,2:4,1:4/

J.Bírová 2+0, V. Junasová 1+1, E.Slováková  1+0 - T.Kollár 6+0, T.Kodak 3+0, F.Jaššo 0+1,

 

Mix team       -      FC KFC    1:16   /4:0,7:0,5:1/

S.Dobišová 1+0 - M.Herceg 5+1, Tim.Školka 3+1, A.Paulovčík 0+1, T.Orság 4+3, D.Šamko 4+1,

 

 

23.10.2017 - 3. kolo
17:00 Sniperi Kinder Mafia ihrisko 1
17:00 Mix team FC KFC ihrisko 2
17:20 Nutela Girls FK Koberce ihrisko 1
17:20 Foxes Broskyne ihrisko 2
17:40 Sniperi FC KFC ihrisko 1
17:40 Kinder Mafia FK Koberce ihrisko 2
18:00 Mix team Broskyne ihrisko 1
18:00 Nutela Girls Foxes ihrisko 2
18:20 Sniperi FK Koberce ihrisko 1
18:20 FC KFC Broskyne ihrisko 2
18:40 Kinder Mafia Foxes ihrisko 1
18:40 Mix team Nutela Girls ihrisko 2
19:00 Sniperi Broskyne ihrisko 1
19:00 FK Koberce Foxes ihrisko 2

 

 

 

 

27.10.2017 - 4. kolo
17:00 FC KFC Nutela Girls ihrisko 1
17:00 Kinder Mafia Mix team ihrisko 2
17:20 Foxes Sniperi ihrisko 1
17:20 Broskyne Nutela Girls ihrisko 2
17:40 FK Koberce Mix team ihrisko 1
17:40 FC KFC Kinder Mafia ihrisko 2
18:00 Nutela Girls Sniperi ihrisko 1
18:00 Foxes Mix team ihrisko 2
18:20 Broskyne Kinder Mafia ihrisko 1
18:20 FK Koberce FC KFC ihrisko 2
18:40 Mix team Sniperi ihrisko 1
18:40 Nutela Girls Kinder Mafia ihrisko 2
19:00 Foxes FC KFC ihrisko 1
19:00 Broskyne FK Koberce ihrisko 2

 

Sociálne siete
facebookinstagram
Partneri
SlovakNHL.skRekukMesto PartizánskeArdisFlorbal4U.comSlovakKHL.skMTPnovinytempo.sk
Tabuľka Muži 1.Liga

# Klub Z V R P Skóre Body
1. FBC 11 Trnava 7 7 0 0 65:28 21
2. Grasshoppers Žilina 7 6 0 1 67:30 18
3. Snipers Bratislava 7 5 1 1 81:31 16
4. DTF Detva Joxers 6 5 0 1 45:28 15
5. Žltý Sneh Košice 7 4 0 3 48:48 12
6. Harvard Partizánske 7 3 1 3 42:50 10
7. FbO Žochár Topoľčany 7 2 1 4 50:46 7
8. FBK Púchov 7 2 1 4 46:65 7
9. Red Wings Košice 7 2 0 5 34:62 6
10. ŠK 1. FBC Zvolen 7 1 0 6 26:51 3
11. Meteníci Likavka 6 1 0 5 17:51 3
12. ŠK Nová Dubnica 7 1 0 6 37:68 3
Posledné zápasy
Dátum Muži M1 - Púchov
08.10.2017 FBK Púchov - FBK Harvard 7:7
Dátum Muži M1 - Partizánske
07.10.2017 FBK Harvard - ŠK Nová Dubnica 8:7
Dátum Západ Juniori - Púchov
01.10.2017 FBK Harvard - Ice Players Sereď 11:3
01.10.2017 FBK Púchov - FBK Harvard 7:6
Dátum Muži M1 - Partizánske
24.09.2017 FBK Harvard - DTF Detva 3:6
Dátum Muži M1 - Zvolen
23.09.2017 ŠK 1.FBC Zvolen - FBK Harvard 3:5
Dátum Muži M1 - Topoľčany
15.09.2017 FbO Topoľčany - FBK Harvard 7:10
Dátum Muži M1 - Partizánske
03.09.2017 FBK Harvard - FBC 11 Trnava 3:8
Dátum Muži M1 - Bratislava
02.09.2017 Snipers Bratislava - FBK Harvard 12:6
Najbližší zápasy